G A P D A N I Ş M A N L I K

Yükleniyor

Bize Dair

Bize Dair

Danışmanlık konularımız kapsamında her bir müşterimiz için en güncel ve en gelişmiş hizmet anlayışı ile 1998 yılından bugüne yönetim danışmanlığı alanında hizmet veren kurmumuz 2013 yılında İstanbul ekibimizin de katılmasıyla genişledi.

Eğitim, insan kaynakları, iş geliştirme, firma eğitim ihtiyaç analizi ve davranış analizleri konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetleri her biri kendi alanında iyi yetişmiş profesyonel bir ekiple vermeye her zaman özen göstermekteyiz.

İç eğitmen yetiştirme, finans, bütçeleme, tedarik zinciri yönetimi, satış, mülakat teknikleri, topluluk önünde konuşma ve sunum konularında eğitimler veriyoruz.

2013 yılından itibaren İstanbul şubesiyle etki bölgesini genişleten şirketimiz yetişkin eğitimleri ve insan kaynakları yönetim danışmanlığı alanlarında tercih edilen bir marka olmuştur. GAP Danışmanlık aynı zamanda yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde öğrencilerin iş hayatına hazırlanmasında bir okul gibi faaliyet göstermekte ve piyasaya kalifiye işgücü yetiştirmektedir.