G A P D A N I Ş M A N L I K

Yükleniyor

Mehpare Şayan Kileci

Mehpare Şayan Kileci

Mehpare Şayan Kileci

Mehpare Şayan KİLECİ Londra’da Thames Valley Üniversitesi ve City Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Eğitimi üzerine diploma sonrası programlar tamamladı.

 

1998 yılından bu yana özel sektörde ve üniversitelerde kişisel ve mesleki gelişimle istihdamı artırıcı eğitim hizmetleri, kişilik envanteri uygulamaları ve kariyer danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

 

2006 yılından bu yana İtalya Fahri Konsolosu unvanıyla da çalışan Kileci; Türkiye ve İtalya arasındaki ekonomik ve sosyo-kültürel ilişkilerin gelişmesine olan katkılarından ötürü 2011 yılında İtalya Cumhuriyeti tarafından Üstün Hizmet Ödülü Cavaliere – Şövalyelik nişanıyla ödüllendirilmiştir.

 

TOBB girişimcisi olarak ülkemizi birçok uluslararası platformda temsil eden Mehpare Kileci; İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Yetişkin eğitimlerinde oyun rehberi olan “İşimiz Gücümüz Oyun”, iş yaşamında etik ve ahlaklı davranış konularını incelediği “Yeter ki Onursuz Olmasın İş”, “Güven” dolu ilişkiler kurma rehberi ve eğitmen eğitimi rehberi olan “Eğitgen” adlı kitapların yazarıdır.