G A P D A N I Ş M A N L I K

Yükleniyor

Hamdi Özçelikel

Hamdi Özçelikel

Hamdi Özçelikel

Hamdi ÖZÇELİKEL 1956 yılında Samsun’da doğmuş, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler lisans eğitiminden sonra İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başlamıştır. TEKFEN, ENKA, SINGER, DELPHI AUTOMOTIVE, BORUSAN, ŞİŞE CAM, SANKO, PENTI gibi ülkemizin lider kuruluşlarında görev yapan ÖZÇELİKEL, son olarak Gaziantep’te yerleşik GÜLSAN HOLDİNG A.Ş.’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmıştır.

Japon Yönetim Sistemleri, Kaizen, 5S, TPM gibi yönetim teknikleri konusunda da çalışmaları olan ÖZÇELİKEL, halen Yönetici Geliştirme Eğitimi, Yönetim ve Profesyonellik, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Personel Yönetiminden İnsan Kaynaklarına Geçiş eğitimleri vermekte ve insan kaynakları sistemleri kurmaktadır.

“Bir Personel Yöneticisinin Gözüyle Japon Yönetim Sistemleri”“Kural Koymanın Kuralları ve 5-S” ve “Zamanım yok deme!” isimli kitaplarının yanı sıra bir çok dergi ve gazetede makaleleri yayınlanmış, halen bir çok üniversitede öğrencilere ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında konferanslar vermektedir.

Hamdi ÖZÇELİKEL 2000 – 2001 yıllarında PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Başkan Yardımcılığı ve Avrupa Personel Yönetimi Derneği (EAPM – PYAD) Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 

Hamdi ÖZÇELİKEL bu ülkeye borçlu olduğunun bilincinde olarak, ülkesinin ve dilinin yanında yer almayı, müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı,  bilgi gizliliğine saygı duymayı, tüm çalışmalarında bağımsız, tarafsız ve şeffaf olmayı ilke edinmiş, tüm çalışmalarında PERYÖN Meslek İlke ve Etiğine uygun hareket etmeye de söz vermiştir.